Stěhování s dodávkou z půjčovny dodávek se dá zvládnout i mimo obvyklé časy

Obtěžují vás sousedé? Přestěhujte se v noci

Sousedské vztahy – docela častý problém mezi lidmi v současné době, ať už se zaměříte na velkoměsto, nebo menší města či venkov. Lidé se dohadují skrze různé maličkosti, až byste žasli, co bývá důvodem k nevraživosti, závisti a dalším podobným projevům nedostatečného sebevědomí.

auto s krabicemi

Někdy stačí docela málo a vznikají pak až tragikomické situace, z nichž některé se podařilo výborně zachytit ve filmu z 80. let minulého století s názvem „Co je doma, to se počítá, pánové!“ Filmoví tvůrci se samozřejmě zaměřili na celkový koncept, z něhož vyvěrají nepříjemné důsledky takového počínání, a tak je pochopitelně mnohem jistější držet se zlatého pravidla, že moudřejší osoba raději ustoupí.

silnice v noci

Opravdu nemá význam s takovými lidmi ztrácet čas a je-li to možné, je lepší změnit působiště. Velmi častým důvodem stěhování jsou právě mezilidské vztahy a my bychom vám rádi naznačili, jak to udělat efektivně a bezbolestně.

Noční stěhování má zelenou

Stěhovací firma vás přes noc přestěhuje, ale bude to zbytečně drahé. Jestliže nemáte doma obří trezor nebo klavír, a jde o běžné vybavení bytu bez kuchyňské linky a s rozebíratelným nábytkem, pak to zvládnete sami. Výhodné je pronajmout si přepravní dodávku z půjčovny dodávek Praha Půjčovna Praha 9 (tu je možné zajistit i s přívěsem) a pochopitelně v tichosti, aniž by kdokoli ze sousedů něco tušil.

Musíte si počínat pouze opatrně a nic nevyzradit předem a nenechat nikoho na pochybách, že se chystáte k nějaké změně. Kdybyste se totiž stěhovali přes den, můžete v důsledku stresu i zavinit dopravní nehodu nebo přijít k úrazu či zdravotnímu kolapsu. V noci je klid, a jestliže nebudete hluční, budete vnímat, s jakou lehkostí to najednou krásně jde.

Důležité je především zarezervovat dodávku včas (rezervace cca 1 měsíc dopředu), zajistit parkovací místo (pokud je třeba), mít k dispozici šikovného pomocníka a balit věci postupně doma v předstihu, abyste v den D (vlastně v noc N) měli již všechno nachystáno.