Twitter a jiné

I když zrovna tento web podobnými věcmi nepřetéká, přece jen se může stát, že se vám zde nějaké videjko zalíbí. Stejně jako třeba na podobné síti, ale využívanější, a to na Facebooku. Není mi známo, kolik má Twitter uživatelů, a hledat jsem to nechtěl, protože to není pro článek důležité. My se zde nyní naučíme stahování z velké spousty webů, a Twitter jsem použil jen jako příklad, když už je o něm zmínka níže v odkazu.

twitter

Když potřebujete stáhnout video, jistě byste jej také měli rádi někde uloženo, a to v nějaké rozumné kvalitě.

Jistě, lze to i tak, že spustíte video a natočíte si jej třeba na mobilní telefon. Jde to, mám to odzkoušeno, ale ta kvalita je přímo děsivá. Já tomu říkám, že i na zubní kartáček by se nahrálo lépe. Takže to samozřejmě můžete zkusit, ale ubezpečuji vás, že postup, který vás za chvíli naučím, je o mnoho rychlejší a video budete mít v perfektní kvalitě. Samozřejmě, že pokud to původní bylo natočeno již zmíněným zubním kartáčkem nebo děravou botou, zázrak z toho neuděláte, ale přece jen video mít budete v lepší kvalitě než jako v prvním případě, totiž točit to přímo z webu mobilem.

Nuže jdeme na to, abychom se s tím moc nemazlili, že ano.

twitter v mobilu

Takže pozor. Zde je link na webovou stránku, kam se kliknutím lehce dostanete. Twitter video download online free. Nepřemýšlejte nad překladem, není důležitý. Ale pro váš klid mohu říci, že jde o stažení z Twitteru online a zadarmo.

Nyní si najděte stránku s videem, které chcete, nebo si vyberte něco namátkou jen na pokus. Zkopírujte adresu úplně nahoře, tedy to dlouhé něco, co tam je. Při potížích prostě klikněte kamkoli mimo video a adresa vám zmodrá, pak jde lehce pravým tlačítkem myši zkopírovat.

Nyní se vraťte na web, na který jste se dostali odsud a tam klikněte na obdélník s názvem webu, ze kterého video chcete. Do dalšího okna, které na vás vyskočí vložte zkopírovanou adresu a je to hotovo.