Jak na vrásky?

Je možné, že právě vy patříte mezi ty šťastné ženy, které vrásky nemají ani po třicítce. Může se stát ale, že patříte mezi ženy, které mají vrásky již dříve. Některé mimické vrásky můžete mít třeba již v šestnácti letech. Ano, je to tak. Dokud takové vrásky jsou opravdu jen mimické a pleť je mladá, nemusí vás to nijak zvlášť trápit, protože do takových vrásek skoro nezalézá make-up a vlastně vám na kráse nijak zvlášť neubírají. V momentě, kdy se však překlene nějaký ten rok, většinou je to právě třicátý rok života ženy, začne pleť celkové ochabovat a mimické vrásky obličeji najednou dodávají již jiný vzhled. Pokud jste mladší dvaceti let, asi nemá smysl to v danou chvíli řešit, pokud jste však starší dvaceti let a určitě starší pětadvaceti let, začněte praktikovat některé kroky ve vaší péči, abyste se vyhnula tomu, že ve třiceti zjistíte, že opravdu už nevypadáte tak, jak si představujete. Máme pro vás několik typů k tomu, abyste vždy vypadala lépe, než musíte v danou chvíli. Samozřejmě vše se odvíjí od typu pleti a vašeho životního stylu. Ale v každém věku chceme být krásné, je to tak?

mladá žena v černém


1. Choďte pravidelně na kosmetiku, alespoň 1x v měsíci

Může se zdát, že to ještě nepotřebujete, ale návyk a pravidelná masáž obličeje společně s nadstandardní péči dělá s pletí zázraky již od mladého věku. Investujte do sebe


2. Pravidelně večer a ráno pečujte o svoji pleť

Nikdy nezapomeňte pleť řádně odlíčit a hydratovat krémy podle typu vaší pleti. Po pětadvacátém roce nezapomínejte na séra a masky!


3. Používejte vhodné kartáčky na čištění, masáž pleti a peeling

Nezapomínejte, že důkladné čištění napomáhá prokrvení pleti a tím i čištění pórů, zbavování se nečistot. Peelingem zbavíte pleť starých odumřelých částí kůže a vaše pleť lépe bude vstřebávat další živiny a potřebné látky.


4. Pijte hodně vody a jezte zdravě. Nezapomínejte na výživové doplňky!

Hydratujte, hydratujte, hydratujte. Doplňujte do těla hlavně ovoce a zeleninu, ať je vaše pleť krásná a svěží. Pokud máte hodně stresu a není váš jídelníček ideální, určitě se uchylte i k výživovým doplňkům.
vrásčitá žena


5. Cvičte

Cvičení nikdy nikomu neuškodilo a pevné svaly a dobrá postava určitě prospívají celému tělu nejen tím, že se krásně prokrví a uvolní se tak zvaný hormon štěstí, což se odrazí i ve výrazu vaší tváře a i na stavu vaší pleti. CVIČTE BEZ LÍČENÍ, ať se vám pleť čistí! Nezapomínejte na plavání a saunu! Pokud si pleť krásně prokrvíte a promáčíte a následně ošetříte, určitě vám pomůže nejen s bojem s vráskami, ale i s akné.


6. Chraňte se před slunečním zářením

Nechoďte na slunce v zimě v létě bez ochrany před UV zářením. Všichni víme, že způsobuje stárnutí pleti!


7. Speciální péče

Nezapomínejte na zvláštní vhodné strojky pro masáž obličeje. Ideálně takové, které mají opravdu kvalitní technologie a můžete je používat nejen jako prevenci, ale i jako nápravu pro aktuální situaci.