Úvěr i bez banky

Podnikatelé, kteří mají tu smůlu, že se v minulosti dostalo jejich jméno do některého registru dlužníků, nemají většinou žádnou šanci získat úvěr nebo půjčku u klasické banky. Právě pro ně je určen zajímavý produkt, který nemá s bankovním sektorem vůbec nic společného. Takzvaná americká hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/poskytuje podnikatelské úvěry i v případě, že má jejich budoucí klient závažnější záznam ve zmíněných registrech.

  • To, že jste uzavřeli například nevýhodnou půjčku nebo je na vás vinou odběratelů – neplatičů uvalena exekuce, přeci ještě nemusí znamenat konec veškerých nadějí na znovuobnovení podnikání.
  • Stačí se jen obrátit na tu pravou instituci a začít jednoduše znovu.

kvalitní analýza

Americká hypotéka, u které není zapotřebí dokládat příjem a ani se vykazovat čistými registry, je produkt, který je určen pro firmy a podnikatele. Finance jsou tedy poskytnuté pro účely soukromého podnikání.

Peníze jsou k dispozici téměř okamžitě

Není ovšem pravdou, že se nikdo nebude zajímat o to, jestli máte v budoucnu z čeho splácet. Jen je tu prostě nastaven trochu jiný režim. Podnikatel si tak bude moci vyplatit nevýhodnou půjčku, zastavit exekuční řízení, nebo si prostě zajistit pro svou firmu nový rozjezd.

  • V podstatě jedinou podmínkou je vlastnictví nějaké nemovitosti, kterou budete za svůj závazek ručit.
  • Za ni můžete dostat padesát až sedmdesát procent její odhadní ceny.

platba v hotovosti

Stačí k tomu jen vyplnit on-line žádost, zmíněnou nemovitost ofotit a obojí odeslat internetovou cestou. Odpadá tak zbytečné papírování a zdržování celé transakce. Velikou výhodou, kterou většinou klienti opravdu vítají, je dlouhá doba splatnosti a také to, že se neplatí žádné poplatky předem. Dalším bonusem je rychlost vyřízení celé záležitosti. Potřebné finance můžete mít totiž už do čtyřiadvaceti hodin.