Pod americkou hypotékou bez doložení příjmů se může ukrývat podnikatelský úvěr

A zase jsme u těch financí. V případě podnikatelů by se dalo říct, že to o ničem jiném ani není. Podnikáte samozřejmě za tím účelem, že jste si vybrali obor, ve kterém jste dobří, ve kterém jste se „našli“, nebo který jste si vysnili. Všechno však provází peníze, takže určitě přihlížíme i k tomu, že si z podnikání chceme něco vydělat. A právě proto – a zase jsme u těch financí.

Peníze mohou podnikatelé získat různými způsoby – běžnou půjčkou v menších částkách nebo půjčkou s většími obnosy. U větších obnosů se už bude jednat o různé typy úvěrů nebo například rovnou o hypotéku, jakou je i hypotéka bez dokládání příjmů.

ekonomika propojení sítí, počítače

U každé hypotéky se takzvaně ručí nemovitostí. To znamená, že musíte vlastnit nemovitost, abyste získali hypotéku. Z hodnoty nemovitosti totiž můžete získat například až 70%. Vše se propočítá a pak už jen splácíte měsíční splátky, které v sobě nesou jak úroky, tak i případné další poplatky.

I přesto, že si v dnešní době každý stěžuje na to, jak jsou úroky vysoké, tak z historie víme, že kdysi to bylo ještě daleko horší.

Pokud nechcete dokládat své příjmy a právě proto hledáte hypotéku bez dokládání příjmů, pak se v tomto případě bude jednat výhradně o podnikatelský úvěr, u kterého však nemusíte složitě prokazovat výši svých výdělků. Dokonce se toleruje nižší daňové přiznání, takže ani z tohoto úhlu pohledu se obávat nemusíte. Další výhodou je, že se dají tolerovat i běžné záznamy v registrech dlužníků, takže podnikatelé mohou úvěr získat bez komplikací. Navíc velice rychle, protože se vše vyřizuje a schvaluje online, takže to máte hotové a vyřízení klidně i do 24 hodin. Po podpisu smlouvy se hned posílají peníze na účet, kompletní částka, se kterou už naložíte podle libosti, samozřejmě v rámci firmy, živnosti nebo podniku.

mince

Ze získaných peněz můžete hradit cokoliv, co v podnikání potřebujete zaplatit. Může se jednat o dluhy, exekuce, faktury, ale také o výdaje na běžný provoz podnikání, o výdaje na investice, pořízení majetku, zařízení, koupě materiálu, běžných potřeb. To všechno lze hradit z tohoto úvěru.