Zajímavá technika

Technika mě vždycky opravdu hodně bavila. A bavilo by to už jako malou holku, byla jsem asi taková jiná než ostatní malé holčičky. Protože u nás na ulici byli jenom samý kluci, takže jako malá holka jsem si hrála s kluky a opravdu moc mě to bavilo. A taky to nakonec dopadlo tak, že jsem šla studovat po základní škole gymnázium, které jsem si udělala, abych potom měla konečně vysněnou maturitu. Protože jsem stále na základní škole nevěděla, co budu dělat, takže moji rodiče řekli, že když budu chtít, tak můžu studovat gymnázium. A protože jsem opravdu neměla nic důležitého v plánu, neměla jsem v plánu žádnou školu, na kterou bych chtěla jít, takže jsem se opravdu rozhodla pro gymnázium.

Technické myšlení mě baví.

Vždyť co je na tom špatného? Je to prima a mě to vážně moc bavilo. A potom, když už jsem byla silnější a starší, tak mně začala lákat opravdu technická univerzita. Řekla jsem si, že když mě baví technika, tak ideální pro mě bude samozřejmě technická univerzita. A věřte mi nebo ne, udělala jsem dobře. Už na technické univerzitě mi to šlo opravdu dokonale a já jsem byla naprosto unesená tím, to tam umí studenti udělat skvělé technické věci a pokroky. Dokonce i já jsem dělala skvělé technické pokroky, protože jsem taky vynalezla různé věci, jako například robota na dálkového ovládání, který umí donést třeba například bonbóny anebo podat léky a taky další věci, jako třeba malé hračky.

Technika ale není vždy pro všechny.

Je to takové nic moc, ale pro mě je, jako v druhém ročníku studia, opravdu hodně důležité. A dokonce i moji rodiče mi řekli, že jsem šikovná a že vůbec neví, pokud po kom tohle mám. A tak jsem opravdu ráda, že mě rodiče v tomto všem hodně podporují a že jim nevadí, že jejich jediná dcera se chová spíše jako kluk, kterou to táhne spíše k technice než k panenkám anebo módě. A když jste byli ještě malí nebo žáci na základní škole, tak jaké sny jsme měli o vzdělání? Nebo jste spíše chtěli jít pracovat? To můj bratr byl takový že raději šel po učilišti pracovat, než aby si udělal maturitu.