Ideální pomocník

Napuštěním zahradního bazénu vodou teprve začne to pravé léto. Ze zahrady se stane to nejvyhledávanější místo pro všechny členy rodiny. A nejen pro ně. Pozvání k příjemnému osvěžení rádi přijmou i přátelé. Hlavně kamarádi dětí. Pro ně jsou během prázdnin hry v bazénu celodenní zábavou. Dokonce i v době, když není slunečné počasí. Lehké nadstřešení a solární ohřev udržuje teplotu vody v bazénu na příjemných dvaceti pěti stupních permanentně.  

bubliny

Na údržbu zahradního bazénu

Pro usnadnění údržby bazénu během celé koupací sezóny je ideálním pomocníkem bazénový vysavač. Ten, spolu s výkonnou čističkou a vhodně ošetřenou vodou, zajistí po celé léto čistý bazén. Manipulace s ním je jednoduchá. Díky teleskopické tyči si jej můžete nasadit na koncovku a vyčistit bazén, aniž byste museli vstoupit do vody. Navíc existuje celá řada variant, na jakoukoliv hloubku i šířku. V nabídce jsou modely automatické, poloautomatické i ruční. Záleží jenom na vašich představách a finančních možnostech.

bazén

Buď vezmete vysavač do ruky a během několika minut nečistoty vysajete. Anebo si vezmete ten automatický a vložíte ho do vody. Pokud byste se chtěli dozvědět o bazénovém vysavači více, projděte stránky www.libive.cz/cisty-bazen. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi, ušetříte, protože ho nakoupíte výhodně. Objednávku lze provést on line – přes internet. Objednat si tímto způsobem můžete i kvalitní čisticí prostředky a potřebnou chemii do bazénu.

S garancí spokojenosti. Reakce zákazníků, kteří si vysavač do bazénu zakoupili a používají ho už druhou sezónu, jsou kladné. Nejvíce oceňují, že do vody v bazénu, díky včasnému zachycení nečistot bazénovým vysavačem, není nutné dávat tolik bazénové chemie. A to je dobrý důvod, proč si tohoto pomocníka na údržbu zahradního bazénu zakoupit. Čistá voda s minimem bazénové chemie!