Teplé oblečení na zimu, pro sportování i volný čas

Teplé oblečení potřebují nejenom děti při svých výkonech na lyžích a ve volnočasových aktivitách, kdy se bobují na svahu, ale samozřejmě také především dospělí, abychom těm našim ratolestem stíhali a nezůstávali pozadu.

Dostatečné vrstvy oblečení tak potřebujeme nejenom v klasické zimě, ale třeba také na podzim. Na sportování i pro volnočasové aktivity se určitě hodí zejména mikiny. Co nám přináší?

Dostatečné teplo i vysoký komfort pohodlí vám zajistí právě například kari traa mikina.

Do této kategorie můžeme zařadit nejenom klasické mikiny, ale také svetry. Dáváte přednost měkoučké vlně, která vás příjemně obejme a krásně zahřeje? V tom případě bude svetr jistě ideální volbou.

svah lanovka

V případě mikin můžeme mluvit o malém zázraku. Ty se hodí jak na běžné, tedy klasické nošení, například do práce, na zábavu, na nákupy a návštěvy, ale také jejich speciální vlastnosti využijete na svahu v zimě, kdy vás perfektně zahřejí, ale zároveň budou odvádět přebytečnou vlhkost.

Rozhodně se hodí mít několik kousků v šatníku už jenom proto, že jsou moderní a in. Mají půvabný design, nadčasový, moderní, elegantní a stylový, ale zároveň si stále zachovávají veškerá pozitiva. Tedy své mimořádné vlastnosti jako je odvádění přebytečného tepla od těla, nezadržují vlhkost, takže se tolik nepotíme a nejsme pod mikinou celí promáčení.

žena, krb

Příjemný střih se navíc bude na našem těle skvěle vyjímat. Užívejte si pohodu kdykoliv, ať jste na chalupě uprostřed zimy a díváte se na oheň plápolající v zapáleném krbu nebo jste u rodičů na návštěvě. Tento městský styl, zároveň vyrobený pro maximální pohodlí a pohodu prostě využijete kdekoliv.

Zapínání až ke krku oceníte především v případě sportování. To samé můžeme říct o mnohých kapsách a bočních zipech pro snadné svlékání a oblékání. Vývojáři těchto modelů zkrátka a dobře mysleli na vše a my už si to můžeme v konečné fázi jenom užívat. Mimochodem mikina zakryje i případné nedostatky. Její uvolněný střih prostě padne skvěle každé postavě.