Online rezervační systém

Snad každý ví, jak důležité je mít ve věcech pořádek. Nezáleží na tom, zda se jedná o studenta, sekretářku nebo ředitelé velké firmy. Ale pokud pravidelně komunikujete a pracujete s lidmi, pravděpodobně s jité míře organizace nevyhnete. Jelikož ale ne pro každého je jednoduché udržet si pořádek a přehled, začínají se objevovat aplikace, které Vám to usnadní. V tomto textu se zaměříme na online rezervační systém. Ten nejlepší systém naleznete právě na těchto stránkách.

kalendář

Program je vhodný pro sportovní kluby, posilovny, ale pro počítačové učebny nebo jiné kurzy, jednoduše všude tam, kde je potřeba se předem přihlásit. Systém má mnoho funkcí a možností, které ho činí nepostradatelným. Co se týče sportovních vymožeností. Jde zapsat lekci do připraveného kalendáře, náklady a obtížnost, ale i vložit fotky každého uživatele, přičemž u lektorů a jejich lekcí se mohou fotky objevit. Je snadné zamezit přeplnění lekcí, kdy systém sám odmítne rezervaci, pokud je hodina již naplněna. Také, pokud je funkce nastavena, hlídá, aby se uživatelé vedeni na určité úrovni, nemohli zapsat na lekci s vyšší obtížností.

online rezervace

Z dalších praktických možností jde o automatické či manuální zaslání SMS zprávy o pořádané akci. Vaši klienti se mohou do systému přihlásit pře svůj již existující účet na Facebooku nebo Googlu. Předem lze připravit 4 skupiny přihlášených (studenti, důchodci atd.), kdy ke každé skupině je možné vložit jinou cenu. Registrovaní uživatelé mohou využít aplikaci 24 hodin denně, jsou informováni o akcích prostřednictvím automatických e-mailů anebo si vytvořit vlastní kreditní systém, kam si budou vkládat peníze a odkud jim budou také strhávány. Navíc tuto aplikaci je možné na základě Vaší žádosti graficky upravit tak, aby se vzhledově hodila k Vašim online stránkám. Teď už můžete mít pořádek a jasno ve všem, co potřebujete zorganizovat.