Špatná technika

Technické věci a další technické události vždycky šli mimo mě. A vždycky když jsem měla třeba rozbitou troubu nebo sporák či ledničku, tak vždycky to bylo jako ve španělské vesnici. Protože absolutně jsem si nevěděla rady, jak si s tím počít. A taky bohužel nechápu, proč mi to nikdy nikdo nechtěl opravit. Doma v rodině máme dva opraváře a taky topenáře, ale nikdo vždycky nemá čas, aby mi pomohl třeba s opravou sporáku nebo ledničky. Já si vždycky musím zavolat nějakého opraváře, který se v této technice vyzná. Jenomže já pak vždycky zaplatím třeba tři tisíce korun a to zbytečně. Dříve, když jsem ještě měla přítele, tak mi všechno opravil on.

Pračka se mi dvakrát rozbila.

A je pravda, že můj bývalý přítel mi řekl, že bych si měla nějak obnovit techniku, že bych si měla koupit nějaké základní spotřebiče úplně nové. Jenomže já jsem na to neměla peníze. Protože mám práci, která je spíše podprůměrně ohodnocená, takže si nemohu každý měsíc koupit třeba ledničku a potom sporák anebo pračku. Takže raději jsem chtěla něco vždycky opravit.

Technika je pro mě španělská vesnice.

Můj přítel to všechno opravil a zadarmo. Jenomže od té doby, co spolu nejsme, tak se mi technika rozbije o to víc. Že by to byla karma? Anebo nějaká nadpřirozená věc? Já jsem totiž přítele podvedla, čehož opravdu hodně lituji, takže nechápu, proč se mi to takhle mstí. Ale já na náhody věřím. Uvidíme, co se stane, když si pořídím novou ledničku. Protože moje máma mi řekla, že mi na Vánoce koupí novou ledničku. Tak jsem zvědavá, co nová technika mi dlouho vydrží. A jak jste na tom vy a vaše technika? Máte s ní taky nějaké problémy nebo u vás všechno pěkně klape jako hodinky? Já úplně taky lituji toho, že jsme si vždycky koupila všechno nejlevnější. A tady to tak pak dopadá, že když si člověk pořídí něco nejlevnějšího, tak se potom nemůže divit, že mu to dlouho nevydrží.