Samolepící etikety do tiskárny

Potřebujete, nebo sháníte samolepící etikety do tiskáren? My, v Samolepící etikety nabízíme velký sortiment samolepících etiket do tiskáren hned několika druhů na našem e-shopu samolepici-etikety.com. Tyto samolepící etikety prodáváme v rozměru A4 v arších po 100 kusech a jsou vhodné do jakékoliv laserové a inkoustové tiskárny A4.Tyto etikety většinou slouží k polepování a označení jakéhokoliv zboží, nebo je můžeme nalepit například i na různé předměty, abychom si mezi nimi zajistili lepší orientaci. Díky tomu, že si text, který na etiketě potřebujete mít, na etiketu vytiskneme přes tiskárnu, tak za prvé na to lépe uvidíme a nemusíme luštit po sobě, nebo po někom jiném „škrabopis“ a za druhé nám to díky tomu ušetří poměrně dost práce a času.

tiskárna

Jak jsme zmínili výše, nabízíme hned několik druhů samolepících etiket:

  • Bílé samolepící etikety
  • Barevné etikety
  • Snímatelné etikety
  • Krycí etikety

šanony

Bílé etikety jsou nejuniverzálnější a jsou potřebné nejvíce v obchodech, skladech a kancelářích. Používají se na tzv. „štítkování“, což je pojem pro označování a polepování různého zboží, nebo věcí. V obchodech to můžou být například potraviny a celkově prodejní sortiment, polepují se štítky s cenami, nebo čárovými kódy. Ve skladech se používají třeba na označení zboží a věcí, které budou přemístěny například na jiné oddělení. V kanceláři se těmito etikety polepují převážně šanony s různými smlouvami a dokumenty, abychom věděli, v jakém šanonu, se jaké dokumenty nachází. Bílé samolepící etikety mají velmi šikovně řešený design okraje rohů, díky kterému se lepidlo nedostane z etiket pryč a nezničí nám tiskárnu.

Podívejte se na náš e-shop a vyberte si nejen samolepící etikety do laserových a inkoustových tiskáren. Veškeré tyto etikety nabízíme v různých velikostech nalepovacích štítků. Jestliže u nás uděláte nákup na více jak 3.000 Kč, máte dopravu zdarma.