Dekorativní výzdoba

Dnes si už můžeme trochu přiblížit Vánoční atmosféru a to díky paní majitelky Jany Háteové. Ano, už se to blíží. Také se těšíte? Já tedy ano. A co je o Vánocích potřeba? No přeci vánoční výzdoba a co takhle výzdoba na Vánoce je? Hvězdy, andílky, baňky a všechno co vás napadne. Protože každý z nás má rád něco jiného.

Tento článek má byt o výzdobě neboli dekorace. Dnes vám mohu poodkrýt jednu užasnou stránku s dekorativními ozdoby. Ozdoby ve tvaru andílků a vánočních hvězdiček. Krásné, ale hlavně barevné, tak jak vypadají skutečné Vánoce.

christmas-gba05d7b57_1920

Myslíte si, že by tento malý krásný precizní dárek udělal vaším blízkým radost? Podle mě ano, až dopíšu tento článek určitě se podívám detailně na takovou práci.

Líbí se mi, že máme na českém trhu stále ruční výrobu. A co se mi na tom líbí? Protože je to z lásky a není to dělané na strojích. Toto by se mělo rozšiřovat dál a dál. A ruční práce by se měla cenit a nezapomínat.

Ceny těchto krásných ozdob my přijdou přijatelné na tož, že jsou dělané ručně. Popravdě si myslím, že by si majitelka neboli tvůrkyně těchto výrobku mohla říct i více. Ale zase na druhou stranu je moc hezké, že takové výrobky z lásky jsou i za takovou cenu. Hlavně pro ty, co na to třeba nejsou finančně dobře a snaží se udělat co největší radost pro blízké.

Musím říct, že mě poslední dobou baví komunikovat s přáteli a zajímat se jaký mají názor na témata mých přiřazených článku. A musím se přiznat, proč jsem si zrovna vybrala toto téma, protože se mi líbí, že ruční práce je a stále je. Já bych na to popravdě asi neměla trpělivost. Asi před 3 měsíci jsem si koupila korálky na náramky a leží mi to ve skříni, a to je ten důvod, proč je super, že jsou lidé, co tu ruční práci praktikují.

Andílek

Můžete si přečíst krátký rozhovor s mojí dlouholetou kamarádkou Lenkou.

Leni, můžeš mi prozradit, jestli máš ráda ruční práce a co se ti na tom líbí?

  • Ano, mám. Líbí se mi na tom, že si to nemusím vyrábět a mohu si to koupit.

Darovala by si někomu ozdoby, co má majitelka na své stránce?

  • Líbí a myslím, že bych moc ráda podarovala v blízkém kruhu své rodiny. Hlavně babičce ta tyhle ozdoby zbožňuje.