Místo chloru vsaďte na brom

Voda by měla vždy podléhat kvalitě!
A to nejen ta pitná, ale i ta bazénová, se kterou je mnohdy více starostí než radostí. To však platí pouze v případě, že nepoužíváte účinnou chemii, která ji vylepší do průzračného stavu.
Nenechte si však za každou cenu dráždit pokožku pouze chlorovou chemii, ale zvolte pro úpravu vaší bazénové vody i šetrnější verzi, jakou je https://www.chlorito.cz/bromova-chemie, se kterou budete nadmíru spokojeni.

dítě v bazénu

Bezpečná chemie pro všechny

Mnoho lidí nezastává názor, že je chemie pro pokožku nebezpečná. To ovšem neplatí v případě ty bezchlorové. Jedná se o velmi šetrnou chemii, která je na bázi aktivního bromu a hledí především na co nejmenší dopad na podráždění pokožky. Její účinnost oceníte i v případě, že je vaše pokožka mimořádně citlivá nebo máte malé děti, které chcete chránit před všemi škodlivými vlivy tak, jak je to jenom možné.
Přesvědčte se i vy o její kvalitě a vašemu bazénu dopřejte přípravky, se kterými se vaše voda nebude zakalovat, ale zůstane vždy čistá a zdravotně způsobilá ke koupání – klidně i celý den.

Hlavní přednost? Žádný zápach!

Možná vás překvapí to, že se tato verze chemie vyznačuje jednou dokonalou vlastností, jakou je to, že nezapáchá. Pokud tedy ani vy nemáte v lásce „vůni“ chloru a možná i kvůli tomu navštěvujete veřejné bazény a koupaliště minimálně, je pro vás tou pravou, po které byste měli sáhnout.
Konečně se můžete koupat opravdu luxusně a bez toho, abyste museli vdechovat látky, které vám vůbec nevoní.

klobouk

Oteplené vody a bezchlorová chemie

Výrazně oteplené vody, se kterými se setkáváte ve whirlpoolech, potřebují stejně velkou pozornost ohledně úpravy jejich vody. Jestli máte doma vířivku a hledáte pro ni ideální přípravek, už jste ho prakticky našli.
Bromová verze je totiž efektivní zbraní v boji s nedokonalou vodou, právě v těchto ohřátých typech nádrží, které chcete mít v čistotě za každou cenu.