I v Praze se dá bydlet levně – v mobilním domě!

Bydlet v Praze, to by chtěl každý desátý Čech! A možná dokonce ještě více lidí, jenže zajistit si bydlení v Praze, tak to může být poměrně tvrdý oříšek, neboť ceny nemovitostí se zde šplhají do závratných výšin a jen málokdo si může něco takového dovolit. Navíc je zde opravdu veliká konkurence. Takže za to, co by vás v Praze stála garsoniéra na okraji metropole, získáte v jiných českých krajských městech rozlehlý luxusní byt v pěkné lokalitě.

klíč a čtyři sedmikrásky

Ovšem i tak mnoho lidí trvá na tom, že chtějí žít právě v hlavním městě, a ideálně pod vlastní střechou. Je něco takového vůbec možné? Ale jistě, že ano! V případě, že si zde koupíte alespoň malou parcelu, na kterou se vám vejde malý mobilní dům, anebo si takovou parcelu pouze dlouhodobě pronajmete, tak mají vaše plány zelenou. Mobilní domy Praha od firmy Lavaro House jsou skvělým řešením pražské bytové krize – můžete žít v Praze pod vlastní střechou, a to ještě navíc za naprosto bezkonkurenční cenu, jakou vám všichni okolo budou závidět!

ilustrace vstupní dveře s mávajícím panáčkem

Jestliže o mobilních domech slyšíte poprvé a máte trochu obavy, co se pod takovým označením skrývá, pak se rozhodně nemáte čeho bát. Abyste však měli jistotu a bylo vám jasné, co přesně můžete očekávat, když si objednáte mobilní dům, tak neváhejte a vydejte se do některého centra vzorových domů, kde si veškeré mobilní stavby prohlédnete na vlastní oči, a to do těch nejmenších detailů jak zvenčí, tak i zevnitř. Můžete se zde zeptat, na cokoli budete chtít, a navíc si můžete svůj vysněný domov nechat zhotovit na míru přesně podle vašich představ, ať už to bude cokoli. Jen na vašem vlastním vkusu a vašich potřebách bude záležet, jak si takový mobilní dům vybavíte, a jak bude vypadat. Jeho interiér může být klasický, moderní i rustikální, stejně tak jako vnější zpracování. A přestože máte z čeho vybírat, tak konečná cena se pohybuje kolem příjemné sumy jednoho miliónu korun.