Erotické masáže Praha – to jsou hlavně příjemné doteky, uvolnění a hluboká relaxace

Erotická masáž si klade za cíl přiblížit vašemu podvědomí to, po čem touží – po blízkém kontaktu s přitažlivým objektem, k němuž bychom se rádi přitulili a navzájem se objímali. Přejeme si, aby se nás dotýkal na různých částech těla, právě tak, jak to provádíme kupříkladu s domácími mazlíčky.

boty a podprsenka

Zvířata

Mnozí z vás doma chovají různé mazlíčky – kočky, psy, fretky, morčata, králíky atp. Mazlíčci se jim říká ze zjevného důvodu – bereme je totiž do náručí, dotýkáme se jejich hebké srsti, vnímáme cosi příjemného při pohlazení a blízkém kontaktu. Připadá nám to přirozené a také to přirozené je. Mazlení a doteky, kontakt s někým nebo něčím příjemným, umocněný teplem, vyhledáváme podvědomě, a tak není s podivem, že je pro nás přirozený i dotek lidskou dlaní na masérském stole.

Návrat do dětství

Někteří lidé, co erotické masáže Praha Matahari salon vyzkoušeli, je přirovnávají k návratu do dětských let. Je-li masérka zkušená a citlivá, vnímá, jak důležitá je něha a respektování potřeb partnera, a že jde především o uvolnění a přiblížení přirozenému způsobu lidského kontaktu – být s někým nablízku a dotýkat se jej celou plochou svého těla, podobně, jako to dělají matky se svými ratolestmi.

kresba dívky

Nejúčinnější bývají celotělové masáže (full body), při nich se zvyšuje jak erotická touha a napětí, tak i přirozená potřeba se s někým blízkým sdílet v těsném sepjetí. To je také důvodem, proč řada mužů dává přednost masérským úkonům pohledných a milých dívek před samotným pohlavním aktem v průběhu klasických sexuálních služeb.

Erotické masáže mají také jednu výraznou výhodu vůči sexuálním službám – a sice klient je neustále hýčkán, jak si to sám přeje, je v péči dívky tak, že nemusí vyvíjet takřka žádnou fyzickou námahu, a tím pádem si dokáže užít uvolnění, relaxaci, rozkoš a slast, co nejvíce to jde. Orgasmických vrcholů může prožít tolik, kolik zvládne, a tak se často vyplácí rezervovat si delší čas, aby péče od sličné masérky opravdu stála za to.