Péče o vaše vousy

První rašení chloupků na vašem obličeji je znakem toho, že dospíváte a stává se z vás muž, který je o poznání starší a zralejší. V mladém věku máte tedy dvě možnosti:
1.    Holit si jich den co den a postarat se o to, aby vaše pokožka byla vždy hladká.
2.    Nebo si jich pěstovat a dbát o jejich pravidelnou úpravu a perfektní vizáž.
Pro krásu netrpí pouze ženy, ale mnohdy jsou i muži nuceni k tomu, přispět trochou péče k tomu, aby byli přitažliví a nepůsobili na ženy odpudivě nebo zanedbaně.
muž se založenýma rukama

Vousy jako vaše největší chlouba

Každému muži se líbí něco jiného. Zatímco jednomu stačí ke štěstí decentní knírek a k němu menší strniště, které by působilo jednoduše, ale stejně vznešeně, druhý nedá dopustit na řádné vousy, které jsou projevem mužnosti, a to i za cenu, že jsou po celém obličeji více než dost.
K tomu, aby vaše strniště vypadalo bezchybně a mohli jste se ním pouze chlubit však nestačí pouze skutečnost, že ho máte.Je potřeba dbát na to, aby bylo pravidelně upravené a pro vaši krásu mu dopřát i péči, kterou potřebuje.
Zastřihovač vousů– ten by měl vlastnit každý muž, který si je vědomý toho, že už není malé dítě, které má nahou tvářičku. Podstatné je zastřihávat jich pravidelně a stejnoměrně. A samozřejmě nebát se toho, dopřát jim i nějaký tvař a kosmetickou úpravu.
modrooký vousáč
Holící strojek a kosmetické přípravky– pokud si vousy nechcete pouze pěstovat, ale současně i zmenšit jejich působení, je dobré sáhnout po holícím strojku a nechat si jich jenom v takové míře, jakou si přejete. Nezapomínejte však, že bez pěny na holení a následném použití balzámu po holení – by to nešlo!
Hygiena a vousy– pokud patříte mezi muže, kteří mají o něco větší vousy a není vám přes nich vidět vaše brada, je potřeba, abyste se hlídali v době, kdy jíte. Nepatrné smítko z jídla nebo možné polití omáčkou je něco, co vám na kráse určitě nepřidá. Vždy si jich tedy důkladně omyjte.
Péče profíků– v současnosti je nesmírně oblíbené, svěřit vaše strniště do péče profíků v specializovaném holičství. Vystupují taktéž pod názvem Barber shop. Pokud tedy vlastníte nádherné vousy, neudělejte chybu v tom, že se vyhnete tomuto holičství, ve kterém si zcela jistě přijdete na své.