Nejprodávanějším pouzdrem na Huawei P20 Lite je flip (knížka)

Proč se přiklonit k pouzdru typu flip

Je elegantní – jistě znáte výraz „poměr cena a výkon“, ten se pochopitelně nevztahuje jen na automobily a další podobnou techniku, je možné jej aplikovat na veškeré spotřební zboží. V tomto případě jde skutečně o výrobek ve špičkové jakosti a vzhledu, který předčí vaše očekávání. Je vyroben ze syntetické kůže, je praktický a zároveň dokonale elegantní. Vytvořit takový typ obalu na mobil se nabízelo již v době, kdy se na trhu objevily první „smarthony“, jejichž tvar se významně lišil od svých předchůdců. Současný mobil tak spíše připomíná otevřené desky poznámkového bloku, či knihy milostných veršů, záleží, z jakého úhlu pohledu na něj vzhlížíte.

dívka s mobilem

Vhodný do každého prostředí – pochopitelně nemáme na mysli extrémy v podobě prašné cementárny nebo tropického pralesa v období dešťů, jde hlavně o běžná prostředí, kde se pohybujeme v civilu, jako jsou kanceláře a domácnosti. Hodí se i pro slavnostní příležitosti – svatby, oslavy, koncerty, vernisáže, plesy atd. Mohou jej nosit školáci a studenti, stejně jako maminky na mateřské dovolené nebo majitelé firem.

Chrání ze všech stran – uvnitř flipu je většinou silikonová vložka, do níž přístroj zapadne jako do pomyslné vaničky, a tím je chráněn ze všech stran, tedy i z boku před poškrábáním a pády z menší výšky.

orosené mobily

Praktický stojánek – ten se hodí pro případ, kdy telefon opřete o pevnou podložku naležato, a sledujete film, webové stránky nebo navigaci. Kromě stojánku se uvnitř nachází i několik kapes pro odkládání bankovek, karet a papírků pro záznamy psané tužkou. Ty se mohou hodit, když telefon vypoví službu.

Nevýhodu přece jen má – a tou je jeho neohrabanost. Někdy může zavírací přední část překážet, a proto není flipové pouzdro na Huawei P20 Lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 vhodné pro toho, kdo má mobil neustále v ruce, a schovává jej převážně do kapsy.