Instalatér Praha

Rodinná firma A. K. servis vám přináší nonstop instalatérské práce v Praze. Zaručujeme pro vás zkušeného a spolehlivého řemeslníka, který odvede svou práci rychle, precizně a odborně instalatér praha.

Jsme poctiví řemeslníci z Prahy a vykonáváme veškeré instalatérské práce, jako jsou opravy, montáže či rekonstrukce. Zajistíme pro vás drobné instalatérské opravy a také rozsáhlé a složité montáže či opravy. To vše za rozumnou a dostupnou cenu. Dále provádíme plynařské práce. Také můžete využít služby, která zajišťuje tlaková měření vodovodních potrubí.

instalace pračky.jpg

Nabízíme vám montáže praček, myček, bojlerů, vodovodních baterií, umyvadel, toalet nebo sprchových koutů. Dále pro vás opravíme rozvody vody, odpady, toalety, vodovodní baterie či bojlery.

Firma A. K. servis pracuje na objednávku, ale také poskytuje nonstop havarijní služby po 24 hodin denně.

Nabízíme vám veškeré oborné znalosti, dovednosti i potřebné vybavení k dobře odvedené práci. Postačí vám jeden telefonát. Klienti se nemusí obávat, že by se v kterékoliv denní i noční hodině nedovolali. Přijedeme kdykoliv.

Řešíme havárie, únik vody a také hledáme zdroj úniku vody. Nejčastěji jde o prasklé potrubí od topení nebo na vodovodní trubce. Voda může bohužel zatéct až do konstrukce domu, což přináší do budoucna velké problémy. K detekci úniku vody používáme nejnovější a osvědčené technologie. Díky této technologii není potřeba vybourat stěnu například v koupelně, ale stačí odstranit několik málo dlaždiček v koupelně.

instalatérské práce.jpg

U složitějších případů se přikláníme k vyhledávání úniku vody pomocí plynu. Tento způsob se využívá u plastových potrubí či v domovních rozvodech. Systém si dokáže poradit v těch nejsložitějších podmínkách, kde jiné přístroje na akustické bázi selhaly.

Zaručujeme vám rychlé vyřízení zakázky, spolehlivost a správně provedenou práci. Obraťte se na rodinnou firmu A. K. servis, která pro vás zajišťuje veškeré instalatérské práce.